Blue Flower

Slánský jazzový podzim


Víkendový festival, který se dočká již svého 53. pokračování, pro Vás Jazz Club Slaný připravuje na víkend 8. – 10. listopadu. Čekají Vás dva hlavní večery zakončené odlehčenou after party v Městském centru Grand a dva odpolední koncerty v kapli Zasnoubení Panny Marie na náměstí. Na 53. Slánských jazzových dnech se můžete těšit na klávesistu Briana Charettea s bandem (USA), Luboše Andršta & Energit, vibrafonistu Wolfganga Lackerschmida a zpěvačku Stefanie Schlesinger (D), Pavla Fajta a na kapely Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band, Alvik, Pražskou dixielandovou společnost, -123 minut, Už jsme doma, Ju Ju, Ex Post či duo Petr Smetáček - Carlo Zegarra (PE).

 

Zde je jeho kompletní program a zde jsou podrobnější informace o tomto ročníku. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím kultura.slansko.cz či přímo v místě konání. 

 

Čekání na SJD si můžete zkrátit při promítání nového amerického dokumentárního filmu Miles Davis: Birth of the Cool (2019), které proběhne ve středu 30. října od 19:30 v Městském kině.